Suv o'tkazmaydigan vanna pardalari uchun tayyor to'rt tomonlama ishlab chiqarish liniyasi
Yetkazib berish mukofoti va sana o'zaro kelishiladi. Batafsil ma'lumot olish uchun hozir supyer bilan suhbatlashin.
Soʻrov yuborish| Ishlab chiqarish quvvati | 500 dona (1,8 m * 1,8 m) | Asosiy komponentlar | PLC |
| Voltaj | 380 V | Quvvat(W) | 19kw |
| Kafolat | 1 yil | Mexanizm sinov hisobot | Taqdim etilgan |
| Video chiquvchi tekshiruv | Taqdim etilgan | Kelib chiqish joyi | Xitoyning Jiangsu viloyati |
| Og'irlik (KG) | 6000 | Brend nomi | TPET |
| Олчов (У*П*Б) | 1400 * 1000 * 300 sm | ||
Bitta maxsulot
| Model raqami | ET-2218/KZ |
| Voltaj | 380 V |
| Quvvat | 19kw |
| Havo kompressor | 0.6MPa |
| Tezlik | 50Hz |
| O'lchamlar | 1400 × 1000 × 300 sm |
| O'lcham oralig'i | uzunligi: 2500 mm × Kengligi: 1800 mm |
| Tikish tezligi | 2000–4000 ayl/min |
| Ish samaradorligi | 500 dona/soat (1,8 m × 1,8 m) |
| Vazn | 6000 kg |