Готова до експлуатації чотирибічна виробнича лінія для водонепроникних штор для душа
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| Потужність виробництва | 500 шт. (1,8 м * 1,8 м) | Основні компоненти | ПЛК |
| Напруга | 380 В | Сила (W) | 19KW |
| Гарантія | 1 рік | Звіт про тестування обладнання | Надано |
| Відео вихідний огляд | Надано | Місце походження | Цзянсу, Китай |
| Вага (кг) | 6000 | Назва бренду | TPET |
| Розміри(Д*Ш*В) | 1400 * 1000 * 300 см | ||
Одиночна одиниця
| Модель No. | ET-2218/KZ |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 19KW |
| Повітряний компресор | 0,6 МПа |
| Частота | 50Hz |
| Розмір | 1400 × 1000 × 300 см |
| Діапазон розмірів | довжина 2500 мм × ширина 1800 мм |
| Швидкість шиття SPD | 2000–4000 об/хв |
| Ефективність | 500 шт/год (1,8 м × 1,8 м) |
| Вага | 6000кг |