Високоефективна система обробки карманів із підгинанням країв (9 с/шт.) — економить до 6 робітників
Вартість доставки та термін поставки узгоджуються. Напишіть постачальнику зараз, щоб дізнатися більше.
Відправка запиту| Напруга | 220 В | Основні компоненти | PLC, двигун, двигун |
| Звіт про тестування обладнання | Надано | Відео вихідний огляд | Надано |
| Гарантія | 1 рік | Вага (кг) | 100 |
| Місце походження | Цзянсу, Китай | Назва бренду | TPET |
| Діапазон ширини підгортання | 30–50 см | Відповідні галузі | Виробничий завод |
| Конфігурація швейної голівки | Одна/дві голівки (за бажанням) | Сила (W) | 3.5КВт |
| Потужність | 720 шт./год (дві швейні голівки) | Розмір | 190×85×120 см |
Одиночна одиниця
| Модель No. | ET-6851/Ⅱ |
| Напруга | 220В |
| Потужність | 720 шт./год (дві швейні голівки) |
| Розмір | 190×85×120 см |
| Повітряний тиск | 0,6 МПа |
| Діапазон ширини підгортання | 30–50 см |
| Конфігурація швейної голівки | Одна/дві голівки (за бажанням) |
| Економія робочої сили | Замінює 6 робітників |